.

.

АПЕМ 25436нах Прекинувач, Слајд, СПСТ, 4А, 250В, ТХД

АПЕМ 25436нах Прекинувач, Слајд, СПСТ, 4А, 250В, ТХД

DEN 133.76
Залиха
Достапно за нарачка

Цена За : Секоја Конфигурација На Контакт : Стил На Активатор НА SPST : Подигнат Прекинувач За Слајдови Операција : Вклучен Контактен Напон AC Max : 250v Контактна Струја Max : 4a Монтажа На Прекинувач : Преку Дупка Ro HS Во Согласност : Да Цена За : Секоја Конфигурација На Контакт : Стил На Активатор НА SPST : Подигнат Прекинувач За Слајдови Операција : Вклучен Контактен Напон AC Max : 250v Контактна Струја Max : 4a Монтажа На Прекинувач : Преку Дупка Ro HS Во Согласност : Да. АПЕМ 25436НАХ ПРЕКИНУВАЧ, СЛАЈД, СПСТ, 4А, 250В, ТХД.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат