.

Придобивки од семејството на овој производ : Посветени оценки и геометрии за сите апликации и материјал

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Пакет од 12 Кео обичен тип комбинирана вежба и шалтери се користат за производство на централни дупки во

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Алатите од кобалт челик се слични на челикот со голема брзина, но со повеќе кобалт за подобрени перформа

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Висока цврстинаИзработена од легиран челик со висока цврстина и висока јачина, Добра цврстинаТермичка

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки Полирано поделено лице за подобрено задржување �

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Челичните алати со голема брзина се добри за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Малите стебла за секачи со поголем дијаметар, користејќи влошки од 8 мм (0,315 инчи), овозможуваат овие да с�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Тип на нишка : Големина на метрика Апликација : Алатки за сечење и потрошен материјал, арбонски челик, ле�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Напредно формирање геометрии дизајнирани за супериорни перформанси на чешма во алуминиум Произведено

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Комбинирана вежба Сечење на остар, добар ефект на чип Производ со висока прецизност Се вклопува за рабо�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Максимална длабочина на сечење : 0,709 инчи Сандвик коромант произведува алатки за вртење, мелење и дупчењ

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Стандардна големина : The Thread Die Chuck има надворешен дијаметар од 30мм и максимална длабочина од 70мм, што ја о

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Направени со највисок квалитет волфрам карбиди на располагање Индустриски Стандард 3 / 4 " Велдон Шенк...

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Дизајнот на конструкцијата со двојна маргина ја стабилизира вежбата за поголема точност на дупките и п�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

За работење за време на апликации за обработка Направени од случај стврднат 1018 челик за потешко и повеќ�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Материјалот е 1018 челик со финиш на црн оксид Компоненти за стегање Работни компоненти Мијалник за стега

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Совршено за поднесување, поставување камен и други апликации за накит Направено од челик со голема брзи

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Метрички права славини : M22 × 1,5мм Материјал : HSS (челик со голема брзина Обработка : челик, железо, бакар,

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Тип на производ : Алатки за сечење Димензии на пакетот : 3 Земја на потекло : Турција Тежина на пакет : 0 Тип

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

6 Флејта Шалтери Кео 6флејта линија на шалтери се придружници на нашата единствена флејта контра и наша�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Придобивки од семејството на овој производ : Безбедна и ефикасна обработка Лесен за употреба...

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

ЈА КУПУВАТЕ МЕЛНИЦАТА НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : К�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Извори и произведени до највисоки стандарди за контрола на квалитетот Најдобрите празни места направе�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки Полирано поделено лице за подобрено задржување �

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки Полирано поделено лице за подобрено задржување �

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Големина 5 / 16 " Материјал : Кобалт Заврши : Неконкретен (светло) Флејт Должина : 13 / 8 Целокупната должина : 31

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка