.

? 【615pcs завртки поставени】 14 избрани завртки за машини за вообичаени големини со навртки и мијалници, #440

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Добра јачина на продолжување и отпорност на корозија : 304 материјал од не'рѓосувачки челик има добра јач�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Вкупно 4 парчиња : вклучително и 4pcs приклучок за прицврстување во вкупно, и одржувањето и поправката се м

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Завртки за поставени рамни точки Не'рѓосувачки челик 304 Поставените завртки се произведуваат од не'рѓос

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Нерѓосувачки челик филипс метални завртки за метални метални лимови нема да имаат проблем да удрат низ

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Големина : M5x50mm 15 парчиња Број на модел : 93221 Стил на глава : рамен Стил на возење : Филипс Пакет : 5099 п Голем�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Ouveco Nutsert беше развиен за да им понуди и на дизајнерот ориентиран кон производството и инженерот уникате�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Металната плоча со троен слој комбинира добра апсорпција на вибрации и брзина на бегството на стапалот�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Слеп навртки Завртете го стилот на главата голема прирабница Алуминиум на материјалот за заниткување н

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Број на модел : FRTS97 B5 C98 RJ4 D43 RY Снабдувања на DIY : Метал Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното...

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

CN, големина : M10x35mm Стил на глава : рамен Тип на завртка : завртки за машина Стил на возење : Надворешен хекс

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Име на производот : вметнете еорев; Материјал : легура на цинк Главна боја : бронзен тон; Содржина на паке�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Бандаж Филипс Аб Завртки за само прислушување Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 спецификации Случај е зацврст

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Месинг Направено во нас 300 парчиња по пакет Тешка градба на месинг со цврст месинг обезбедува највисок к

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Дијаметар : #4 Должина : 5 / 8 инчи Материјал : челик Стил на глава : рамен (Филипс) Ние складираме широк спект

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Направено од 304 не'рѓосувачки челик, здрав и издржлив, може да се прилагоди на разни средини на затворено

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Димензии : M6x8mmxd8x25mm Снабдување со DIY : Електрични Потекло : Кина на копното Тенец Даиметар Должина на наво

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Број на модел : 8 GY3 T0 B18 T2091 B Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : Кина на коп

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Челик од легура Стил на глава : Хекс Тип на завртка : завртки за машина...

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Големина : 6мм x 41мм BZP цинк позлатен челик Се користи во склопување на дрвен мебел Количина на пакувања : 2

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Големина : 55мм ЦП хромиран месинг Количина на пакувања : 5 Големина : 55мм ЦП хромиран месинг Количина на п�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Стил А, должина на водичот : 3205 лева рака, боја : 2 парчиња Пакетот вклучува : 1 / 2 / 4pcs навртка на дупката Сер

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

За декорација на мебел, го прави вашиот мебел убав со убав допир Софа, столче, дрвени проекти, стол, рамки

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

5 / 16 инчен крилен орев 24к тврдо злато позлатено Позитивен терминал на батеријата 5 / 16 инчен крилен орев...

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Должина : 12мм Пакетот вклучува : 10 x хексадецимални завртки за глава | Направено од 12,9 одделение од легура

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

✯ истрог и издржлив ✔ Секоја орев е обележана со соодветната големина Погодно е да го изберете посакув

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Пан Филипс Двоен мијалник SEM Сплит заклучување и тесни рамни мијалници Произведено на ASME B18.13 A & SAE J82 спец

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка