.

.

100 парчиња филипс рамни завртки за асортиман на рамни глави, не'рѓосувачки челик М3 рамни глави бројачи на вкрстени завртки

100 парчиња филипс рамни завртки за асортиман на рамни глави, не'рѓосувачки челик М3 рамни глави бројачи на вкрстени завртки

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Добра јачина на продолжување и отпорност на корозија : 304 материјал од не'рѓосувачки челик има добра јачина на продолжување и отпорност на корозија во многу средини Предност : Главата на шалтерот овозможува возење каде што нема доволно простор за клучеви. Добар избор за : M3 Chat Counters Counters Counters Counterse за употреба во ограничени области каде што главата треба да се испушти или под површината. Користете за : M3 завртки 6мм се користат за сврзувачки елементи во домашен и канцелариски апарат, комуникациска опрема, собрание на бродови или друга индустрија за машини. Запознајте ја вашата дневна употреба : 9 Факултативни вообичаени должини се доволни за да ја исполнат вашата дневна употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат