.

6 закрпи железо на букви : Гринч Фудбалско железо на Ченил на лепенка Железо на лепенка Лепенката е напра

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Бренд : Занаети од Минерва Количина : секоја Големина : 5cm / 2 "x 5,7cm / 2 Модел : животни Бренд : Занаети од Ми�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Боја : бела; Материјал : полиестер, бисер; Големина на центри : 3,8 см*9см (1,49 "*3 Должина : 12x стонопиди, ќе бида

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

♥ Пакет што го добивате : ќе добиете 5 дворови / пакувања кристални панделки, големина : 5 дворска должина

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Бела цврста конусна конус деца рачно изработени додатоци за занаетчиски конуси за Божиќ занает Покрај �

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Тема за везови и полиестер Количина : 2 парчиња Германија Нирнберг Везење лепенка (3,1 x 2,5 инчи), знаме на м�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Овој принт е преземен од резба од дрво од 17 век од уметникот Александар Мајер од серијата „Мементо Мори�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Состојба : Ново Производство : Тајланд Симпатична убав и уникатен начин за украсување капа, кошула, јакн�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Широк спектар на употреба и замена : ќе добиете 30 парчиња закрпи за облека во 4 различни обрасци, вклучув�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Овие закрпи можат да се применат на скоро секоја ткаенина со шиење; користејќи постојан лепак на ткаени�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Големина : Полициската лепенка е долга 4 инчи (10 см) и ширина 2,1 инчи (5,2 см) Трајни : Везената лепенка е изра

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Единица за продажба : сингл Тип : Ironелезо Ironелезо на извезена апликација : буква „в“ во бело вез Големин�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Премиум квалитетен трајно добро изработено извезено со силни закрпи за поддршка на топлината Совршено

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

【8 термоедни закрпи】 Пакет од 8 единици на колена за пеглање на облека Користете ги за украсување или за

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

25 "јакна со средна тежина патент ykk #5 месинг Одделување на 570 фунти кафеава (1 патент / пакет) YKK месинг од р�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Квадратни димензии( во инчи) : 12 l x 12 W, димензии на сликата( во инчи) : 10 l x 10 W 100% полиестер; сликата е мека за

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

5 ПАРЧИЊА Пакет Висококвалитетно извезено со лепило за топло топење на грбот, лесно пеглајте или шијте...

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Голема големина од 1,5 x 3 " Симпатична пилотска пилотска куќа со црвено кучиња пилот кикирики за закрпи же

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

3 "лепенка за морал на кука и јамка Печатено во САД! Бродови во рамките на 1 работен ден Целосна резолуциј�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Tecnics : брада Функција : Рачно изработена Тип на производ : закрпи Функција : Екофиен Tecnics : брада...

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

【Достапна големина】 Копчињата за шиење доаѓаат со 3 големини, 15мм, 20мм, 25мм, исполнете ги сите ваши потр�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Ironелезо на значка на сртот Мало знаме на земја Наведен како лепенка за зборови Има топлинска заптивка н�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Бодкин е корисен додаток за шиење делува како пинцета за лесно и брзо цртање еластична лента, врвка, врв�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

●ВКЛУЧУВА ТКАЕНИНА СО ВРВЕН КВАЛИТЕТВИСОКО ЕЛАСТИЧНА : INITAILNET користи некои од најквалитетните материј

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висококвалитетното еластично јаже е добра еластичност, а во рамките на дозволениот

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Кажете не на бесмислени закрпи извезена лепенка 9cm x 5cm (3 1 / 2 "x 2") приближно Шијте на / железо на крпа Забел

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Должина : 3 / 4 "20мм Дијаметар на голема крива = 0,27" (7мм), дијаметар на мала крива = 0,2 "(5,2мм) Количина : 200 парчи

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка