.

Увезени Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Ко

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Картичката за коса е изработена од материјал и има висок степен на издржливост Постои прекрасна декора�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

[Уникатен дизајн] : Нашиот премиум вратврат специјално дизајниран со специјална рачка против лизгање за

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Премиум материјали : Нашиот широк чешел за заби за кадрава коса е изработен од висококвалитетна ПП плас�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

●Вклучен пакет и големина+ : 7 парчиња држачи за опашка што може да се прошират, внатрешниот дијаметар пр

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Моден Дизајн : шупливи геометриски клипови за коса со модна шема, не само што ја разубавуваат вашата кос�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина,

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Димензии : Големината на секој магичен чешел за коса е 3,5 ”*2,8” / 9*7см Материјал : 60% коса од црна легура, 20%

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Лесно за чешлање нашиот широк чешел на забите прави одлична работа на чешлање директно, кадрава, бранов

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Долга Страст Пресврт Капчиња Коса : Лесен за управување, заштедете време и пари Веќе Одделени На Мали Па

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Лесно за нанесување : Половина Перика е лесна за носење и полетување Периките се фиксираат со 8 клипови и

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

[100% Човечка Коса] : локси жичаната коса користи 100% вистинска човечка коса, без јазли, без пролевање, лесна

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Уникатен дизајн на пентаграм, совршен додаток на прославата и настаните на вашата забава Облека за глав

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

● Безбедно Работење И Лесен Стајлинг : Автоматско Исклучување по 60 минути, designономски дизајн на рачката

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

РАСТ НА КОСАТА ЛАСЕРСКИ ТРЕТМАН НА НИСКО НИВО : БОСЛИ Ревитализатор ФЛЕКС 100% ласерско капаче за раст на �

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Совршено изедначување на бојата Долготрајна боја со извонредна покриеност Зајакната структура на коса

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Пакетот Вклучува : ќе добиете 20 цветни шноли и пластична кутија за складирање, што е погодно за чување и �

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Металните клипови за коса користат модерен иновативен дизајн со шуплива геометрија, едноставен и дареж

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

НАПРЕДНО СЕЧИЛО за ТРИМЕР : сечилото за замена На Тример Аморка е специјално дизајнирано да одговара за

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Висина : 16 инчиПредност : Бомба,лесна,кадрава и мека,мека и живописна Големина на капачето : околу 22,5 инчи

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Материјал за коса : Рачно Изработени Синтетички Афро Откачени Врвни Текстури Екстензии За Дредови, кост

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

ТИП : Виолетова, Една Големинаматеријал : Легура + Штрасови : големина На Цвет околу 3,5 * 8см големина на че�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

[Дизајн На Перики Со лента За глава] еластична лента за глава, во споредба со производите од чипка, полес�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Материјал за перика : оваа предна перика од чипка е изработена од 10% Човечка Коса и 90% Влакна Отпорни на Т�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Ден Технологијата го направи овој апарат за коса да ја направи вашата рутина за коса поудобна од кога би

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Малиот преден дел од тантела ја прави линијата на косата поприродна и пореална Додадовме И бионички врв

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка