.

.

Сизоби Гнездо За Птици Магичен Клип За Коса, Додатоци За Коса За Жени, Клип За Коса За Птичји Гнездо, Држач За Коса Заберним, Клип За Коса За Гнездо За Птици, Опашка За

Сизоби Гнездо За Птици Магичен Клип За Коса, Додатоци За Коса За Жени, Клип За Коса За Птичји Гнездо, Држач За Коса Заберним,

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

●Вклучен пакет и големина+ : 7 парчиња држачи за опашка што може да се прошират, внатрешниот дијаметар при затворање е 1,0 инчи, а внатрешниот дијаметар додека се шири е 3,5 инчи, ефектот на употреба е полабав и може подобро да го опушти вашиот скалп ● Материјал● : Изработен од пластична кадифена ткаенина. Најголемите карактеристики на овие клипови за коса се силна флексибилност, издржлива, лесна за употреба и тешко се крши. ●Погоден за секоја пригода и возраст● : како што се забава, свадба, роденден, Јога, спорт, ден на вљубените, свршувачка и секојдневно носење.Оние прилагодливи клипови за коса совршени за дами и девојки од сите возрасти, и можете да користите која било боја на клипот како додаток за облека за секојдневен изглед, спорт и забави, корисни за одржување на вашата коса уредна за миење и шминкање на лицето или какви било други активности. ●Лесен за употреба : фиба за Опашка што Може Да се Прошири е многу погодна за употреба, можете да ја прилагодите големината и аголот, може добро да ја чешлате косата, исто така може да ја ставите на чантата и да ја изведувате кога патувате, работите или капете, нема да зазема многу простор, толку практичен и удобен. €Добар избор за подарок : можете да им дадете клипови на носителот на опашката што може да се прошират на вашата мајка, сестри и женски пријатели како подарок на роденденска забава или На Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот На Наставникот, Новата година итн. Оваа фиба за гнездо на мрзливи птици е изработена од висококвалитетно собирање и пластика, нејзините канџи имаат соодветни дупки, кога е лабава, можете рачно да ја инсталирате назад, дизајнот е едноставен и полн со магија. Оваа фиба за гнездо на мрзливи птици е изработена од висококвалитетно собирање и пластика, нејзините канџи имаат соодветни дупки, кога е лабава, можете рачно да ја инсталирате назад, дизајнот е едноставен и полн со магија.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат