.

Надградената кутија за водоотпорна врска IP44 : Има патент за структурен дизајн во САД Високо ниво на водо

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Име на производ : Минијатурен Прекинувач;Број На Модел : DZ4763 C 63;Номинален Капацитет На Кршење на Колото :

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Тестер за цврстина на таблети се користи за мерење на цврстината на дробење на таблетите ЛЦД со висока д

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

✿ *Уредот има функција за автоматско исклучување Има вградена литиумска батерија карактеристична за д�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Висока точна преместување на кабел за транспортерот Апсолутен енкодер жица за влечење на жицата на жиц�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

1 Прочитајте, податоци за внесување и поставување на мерачот со RS485 2,35 mm стандардна инсталација на DIN Rail; �

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Спецификација : 18 AWG SPT жица со приклучок за појавување, погодна за продолжен кабел Широка апликација : 18 A

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Вклучено во пакетот1 светло бело копче за притискање со директна жица со упатства за лесно следење и хар

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Мултирежимот портал поддржува WiFi+Bluetooth+Zigbee мултипротокол комуникација Bluetooth Mesh (SIG) и Zigbee комуникацијата

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Име на модел : 8 парчиња синхрони синхрон мотор мотор мотор електричен мотор мотор мотор моторна моќност

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

[Големина] Надворешна големина : 290x210x100mm / 1194 "(lxwxh); водоотпорен рејтинг : IP67; материјал : ABS; главна боја : с�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Неелектрично откривање на контакт на мрежен напон (функција NCV) Висока чувствителност со резолуција од 0

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

За да се избегне погрешна операција, механичката уред за заштита се применува на тековниот приклучок за

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Отпорен На Вода Премиер светлината Индикатор Светлина Ултра Флексибилни Отпорен На Триење...

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Стандардна големина : 1банда сад wallидна плоча, 4,50 "H x 2,76" L Опис на материјалот : компјутерски материјал, из

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Прекинувачи / Минијатурни Прекинувачи Прекинувачи / Минијатурни Прекинувачи Прекинувачи / Минијату�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Засилувачи : 15 Стил Број : 1375 D87 G18 Температура : 40°C PN : RHF3015 Засилувачи : 15 Poles : 3style Број : 1375 D87 G18 Temperature : 40°CVOL

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Det Детектор на протокол за брзо полнење со типЦ】 : 1,77инчен екран на боја со висока дефиниција TFT, двоен ти

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Мерачот на отпорност на дигитална земја ETCR3000 е составен од компјутер на домаќин, софтвер за набудување,

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

? 【Спецификација】 ЕТЛовластен продолжен кабел со заземјен приклучок за максимална безбедност (NEMA 515 P) �

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Обезбедување на квалитет : мала големина и лесна за носење, пет бои за да изберете Лесен за употреба и но�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

ВИСОКА моќност 5 засилувач, 5 ВОЛТИ USB излез Комбинирани порти, еден Тип а, Еден Тип Ц.компатибилен комерц�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

SQD9036 DW31 SQ D 9036 DW31; Float SW SQD9036 DW31 SQ D 9036 DW31; Float SW Овој квадрат D 9036 DW31 комерцијален прекинувач за плови со отвор�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Номинален напон : DC 6 V; Брзина на излез : 88rpm Големина на менувачот : 37мм x 24mm / 1.46in x 0,94in (D*H); Големина на мото

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Прекинувачот Q линија е широк еден инч по пол, компактен, термомагнетски уред дизајниран за станбени и к�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Приклучете Осигурувачи Приклучете Осигурувачи Приклучок Осигурувачи забележавте 6а, 10А, 15А, 20А, 25А, 30а с�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Осигурувачи Fuses RT18 X63овој сериски осигурувач е погоден за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 50 Hz, номинален напон ДО 690 V,

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка