.

.

2 компјутери Surecord - Надградена безбедносна обвивка за продолжување на отворено со водоотпорен заптивка, прилагодлив оддел, задржување на жиците поврзани, идеално з

2 компјутери Surecord - Надградена безбедносна обвивка за продолжување на отворено со водоотпорен заптивка, прилагодлив оддел, задржување

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

-Надградената кутија за водоотпорна врска IP44 : Има патент за структурен дизајн во САД Високо ниво на водоотпорно ниво. Дизајнирано за да ги задржите врските со кабелот за напојување безбедни, одржувајќи ги жиците цврсто поврзани и воспоставени за време на работата во дворот, подобро да ги спречите исклучувањето на кабелот. ✔heavy должност и силно запечатување : Направено од пластика на индустриска и комерцијална оценка ABS. Тешка пластика со гумени заптивки има голема издржливост и УВ отпорност и може да издржи силно влијание и гравитација. Сите рабови на висококвалитетната обликувана пластична обвивка имаат гумени заптивки, кои се водоотпорни, сигурни и издржливи!. Resistence Отпорност на родители : Водоотпорен рејтинг на IP44 обезбедува затворени и отворени кабли за напојување се заштитени од вода, снег, дамки и многу повеќе. Осигурете се дека колото е безбедно, прво безбедносно! (Забелешка : Тој е само водоотпорен, но не треба да се користи во вода. Дури и повеќето водоотпорни материјали не се бесконечно водоотпорни. ✔ лесно да се користи силно запечатување, со влечење и туркање на 4 -те уловчиња за заклучување и горниот капак, надградените улоги на заклучување можат лесно да се отворат и цврсто да го затворат безбедносниот капак на кабелот за напојување. Висок водоотпорен рејтинг, водоотпорен и водоотпорен, за да можат да работат добро во дожд. Одлично за заштита на кабли за напојување од исклучување, обезбедување на врски со кабелот се безбедни, дури и при влечење со електрични алатки и опрема, како што се лизгачи на лисја и косилки за трева за време на тревникот и во градина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат