.

Замена ЗА СИЈАЛИЦА ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ НА ЖИВОТНАТА СРЕДИНА LB4 102 КВАРЦНИ РАКАВИ Единица по продажба : 1 Замен

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Замена ЗА НАЦИОНАЛНИОТ БРОЈ НА АКЦИИ нсн 6240012625786 Сијалица Единица по продажба : 1 Замена За Националниот

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Направено Во Тајван Направете Го Тоа Контрола На Протокот На Главата За Туширање Контролирајте ја коли�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Замена за 3 СЕРИЈА ВАГОН СО ХАЛОГЕН H / L ГОДИНА 2008 ПРЕДНОТО СВЕТЛО Единица по продажба : 10 Замена за 3 СЕРИЈ

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

4,75 инчи надворешен дијаметар 4 пински конектор, иглички се соочуваат надвор од светилката Светла вахит 6

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Тип : ЈЦД Ксенон, 100% Чист Ксенонски Гас База : БиБин Г8 (35мм / 38мм), Прозрачен Флукс : 400лм, Моќност : 35В, Напо�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

€ Флуоресцентна Сијалица PK24 ● Излез на светлина : 1 Просечен Животен век : 24 ● Тип На Сијалица : Т8 ● Боја

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

заштеда на енергија Високо Ефикасен Излез Заштедете 80% на сметката за електрична енергија на осветлува�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

●Тип на експлозија●Дури И ако напонот не е стабилен, сијалицата нема лесно да експлодира Ова е се што м�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Замена ЗА Кадилак Ескалад V8 62 L 730 CCA ОПЦИОНАЛНИ ВРАТА ПАНЕЛ ГОДИНА2012 БЕЛА LED ЗАМЕНА Со Техничка Прецизнос

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Апликација : Базен Сертификација : СЕ,Рохс Ниво на заштита : IP68 Извор на енергија : AC / DC12 V Е Вклучен LED Свет

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Идеално За осветлување за општа намена што најчесто се користи за станбени и комерцијални апликации Пр�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Речиси насекаде каде што можете да најдете осветлување, можете да најдете решение за осветлување Од Сат

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Боја / Завршница : Јасно Температура на бојата : 4 Просечен Животен Век : 12500 часа Лумени( излез на светлина

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Просечна Номинална Живот (човечки ресурси) : 10,000 Температура на бојата / ККТ( К) : 2700 CF7 DS / 827 / ECO DULUX 7 W едине�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Големина : 3мм Рамен Врв Емитирана Боја : топла Бела Боја Леќа Боја : вода јасно Напон напред ( V) : 3.2 V Струј�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Сертификација : УЛ, ДЛЦ, СЕ, РОХС Влезен Напон : 100277В Температура : не повеќе од 40? Идеален за внатрешно осв

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

940 лумени 3000к Топло Бело Светло Влажна локација оценета за внатрешна употреба ФКЦ и Рохс во согласност...

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Замена ЗА GE GENERAL ELECTRIC G E МАРК 300 / 35 K Сијалица Единица по продажба : 1 Замена ЗА ГЕ ЏЕНЕРАЛ ЕЛЕКТРИК Г Е МАРК

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Напон : 13,5 V, Струја : 0,54, Тип : Т5 Минијатурна Сијалица, Основен Тип : Клинеста Основа, Животни Часови : 10000, Д

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Сијалица : т 6 6 халогена сијалица Филамент : Ц13д База : П28с Среден Префокус Подолг век на траење и поголем

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Овој Производ Е Замена На Сијалицата Ушио См18566 (8000123) Цел На Употреба За Светилки, Комплети За Светилки З

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Овие светилки имаат волфрамски филаменти со високи перформанси кои произведуваат посветла, побела све�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Мека бела температура НА бојата ОД 2700К обезбедува топла, релаксирачка светлина за просторите за живеењ�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка