.

Меки крпи од леќи со микрофибер, отпечатени од едната страна Лесен и преносен за да можете без напор да г

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

●2 ПАРЧИЊА ПО ФАБРИЧКА ЦЕНА●2 парчиња преклопни очила за читање Со Пренослив случај, тоа е убав подарок

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Увезени Рамка за поликарбонат Не поларизирани Ширина на леќи : 53 милиметри Мост : 18 милиметри АРМ : 150 мил�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Рамка За лесен Материјал : Лесните Квадратни Рамки со прилагодливи армирани Пружински Шарки и Едноделн�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Увезени Пластична рамка Поликарбонатна леќа Ширина на објективот : 55 милиметри [ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ]Клас

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

ДИМЕНЗИЈА НА ОЧИЛАТА ЗА ЧИТАЊЕ материјалот на Рамката Е Пластичен, ширина На Објективот околу 2 3 / 16 инч�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Композитна рамка Фотохроматски леќи Обвитка за обложување на ултра виолетова заштита Ширина на леќи : 48

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Увезени Пластична рамка Неполаризирани Ултра Виолетова Заштита слој слој Ширина на објективот : 57 мили�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Вклучен случај Правоаголна форма на очите со нагорна линија Мат желка ацетат пред со метални храмови и �

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Увезени Пластична рамка Композитни леќи Не поларизирани За блокирање на сина светлина Ширина на леќи : 5

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Увезени Пластична рамка Ширина на објективот : 1,96 инчи Висина на објективот : 1,49 инчи Мост : 0,79 инчи...

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Композитна рамка Композитна леќа неполаризирани Висока Енергија Видливи слој слој Ширина на објективо

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Бифокални ОЧИЛА за ЧИТАЊЕможете да ги носите очилата и за блиски и за далечни погледи, без да мора често

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Дозволете животот да стане појасен и шарен, дајте ни поинакво визуелно искуство Висококвалитетната гол

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Подобрете ја визуелната удобност со подобрување на контрастот и намалување на напрегањето на очите Ели

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Изработен од врвен материјал кој е безбеден за држење на објективот Безбеден и хигиенски за вашите очи..

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Меки крпи за леќи од микрофибер отпечатени од едната страна Лесен и пренослив за да можете без напор да �

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Метална рамка неполаризирани Ширина на објективот : 62 милиметри Висина на објективот : 49 милиметри...

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

TR90 рамка Сина Светлина блокирање објектив Ширина на објективот : 60 милиметри Мост : 0,59 инчи Рака : 5,31 инчи

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

80% полиестер / 20% најлон Премиум карактеристики на производот само 80 суви воздух) После неколку месеци н�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Материјал за квалитет на врвен квалитет : За да се осигурате дека ќе добиете најдобар квалитет, Phi Gamma Delta

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

ОЧИЛА НОСОТ парче Иако е едноставно во дизајнот, оваа подлога за нос е многу практична кога ОЧИЛА ВЛОШКИ

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Силикон Средство За Чистење Стакло : ?●3 Во 1 Чистач на Екран € 2023 нова надградба мобилен телефон во форм�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Бифокални ОЧИЛА за ЧИТАЊЕможете да ги носите очилата и за блиски и за далечни погледи, без да мора често

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Пластична рамка Функционалност : рефлектирајте и филтрирајте ја сината светлина, спречете нарушување н

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка