.

.

Азиеда 2 x 'Типи' микрофибер леќи/чаши за чистење на чаши

Азиеда 2 x 'Типи' микрофибер леќи/чаши за чистење на чаши

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Меки крпи од леќи со микрофибер, отпечатени од едната страна Лесен и преносен за да можете без напор да ги отстраните прашината и ознаките насекаде. Идеално за таблети, телефони, очила, очила за сонце, лаптопи, леќи за камера, паметни телевизори и двогледи. Големина : 180мм x 150мм. Меки леќи со микрофибер, испечатени од едната страна. Лесен и преносен за да можете без напор да ги отстраните прашината и ознаките насекаде. Идеално за таблети, телефони, очила, очила за сонце, лаптопи, леќи за камера, паметни телевизори и двогледи. Големина : 180мм x 150мм. без напор отстранете ја прашината, измамниците и отпечатоците од прстите со овој пакет од 2 микрофиберски крпи. Печатено со брилијантен дизајн од една страна, овие корисни додатоци изгледаат одлично и одржувајте ги вашите најскапоцени предмети изгледаат добро како нови! Нивниот лесен материјал лесно се склопува во случаи на очила и џебови за да можете да ги користите секогаш кога одите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат