.

Заздравува и чисти Ги избегнува забите Бесплатно вега и суровост (овластено зајаче за зајаче) Зачувано �

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

【Моќен безжичен вода Флоссер】 Рејзауир го воведува најновиот моќен воден флосер 3 Поставки за притисо�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

【Безбеден производ】 Контејнери за четкичка за заби за електрични патувања се изработени од здрава пла

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Оваа Аукција Е За Држач, Штитник За Уста, Ноќна Стража, Футрола За Протези 1 Х Протеза Кутија Материјал : М

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Содржи Еден Том Од Мејн Целосна Нега Природна Четка За Заби со Меки Влакна ГИ ЧИСТИ ЗАБИ�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Образено слично на детските заби дизајнирани да ги исчистат темелно детските заби Децата секогаш сака�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Уникатен, Патентиран Конец е Мазен, Силен и Отпорен на Парчиња Ефикасно Ја Отстранува Цврстата Плоча по�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Екстремно мека четка за заби препорачана за чувствителни, оштетени непца Погоден за употреба по орална

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Вистински филипс Sonicare полнење електрични четка за заби главата компатибилен со Сите филипс Sonicare кликна

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Доаѓа со мала четка за удобно чисто Што може да ви помогне да ја одржувате вашата протеза чиста...

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

❤ 【Плаќање за паста за заби чистење】 Супер пената може ефикасно да ги исчисти и раствори дамките на за�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Меѓуделенска четка : Оваа главна четка може да се исчисти во многу тесни интердтални простори, без ризик

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Вклучува : црна (4), бела (2), морнарица (2) Sanitizer за четкичка за заби со 99,9% стапка на стерилизација користи У�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Генерички глави за вкрстеност имаат совршено аголни влакната што се израмнуваат и ја отстрануваат плак

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

LED осветлување, ладна светлина, голема осветленост Функција : Подигнување и мобилна функција, прилагодл�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Оваа миење на устата има моќни својства за чистење на забите што ќе ви го потиснат и освежи здивот Богат�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

4 лажици, 33 тина / 30м по мачка, биоразградлив забен конец Екопријателски 100% материјал од јаглен од јаглен

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

*Дозволете им на децата активно да ги мијат забитеДа Ги натераат малите деца да ги мијат забите секој де�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Спајдермен Четка За Заби Патување Комплет Светулка е лидер во решенијата за орална нега на децата, дост�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

KWL Maxhanest Отстранува до 7 пати повеќе плакета отколку рачна четка за заби : Ги Чисти оние тешко достапни ме�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Производ 1 : Оригинален Philips Sonicare за полнење на електрична четка за заби Производ 1 : Компатибилен со завр�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Заштита на природна празнина : Содржи пакет од 3 3,5 унца цевки од јагат девсутра активирана паста за заб�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

? Со компактен и минијатурен дизајн и убаво изработени, нашите двострани четки за чистење се и естетски �

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

пластика За еднократна употреба интердентална четка со двојно пластична интердтална пикана четки поме

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се падне Чаша за четкање од типот на рачката, функцио�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Користете Ефердентни таблети за чистење на држачи дневно за чистење на држачи, протези со целосна плоча

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка