.

.

Прашок за заби на Тејлор природно со ксилитол и активиран јаглен * нане * билки органски вегански палео пластика бесплатно складирано во стакло - направено во САД! {2

Прашок за заби на Тејлор природно со ксилитол и активиран јаглен * нане * билки органски вегански палео пластика бесплатно складирано

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Заздравува и чисти Ги избегнува забите. Бесплатно вега и суровост (овластено зајаче за зајаче). Зачувано во стакло - нема пластика! (Атрактивно и бесконечно рециклирано + 100% безбедно здравје) Ние не компромитираме кога станува збор за нашиот екосистем или вашето здравје!. Без шеќер, засладен со ксилитол глицерин и флуорид бесплатно природно безбедно за голтање. Херб Рич (масивни лековити својства што се случуваат овде!). Заздравува и чисти. Ги избегнува забите. Бесплатно вега и суровост (овластено зајаче за зајаче). Зачувано во стакло - нема пластика! (Атрактивно и бесконечно рециклирано + 100% безбедно здравје) Ние не компромитираме кога станува збор за нашиот екосистем или вашето здравје!. Без шеќер, засладен со ксилитол глицерин и флуорид бесплатно природно безбедно за голтање. Херб Рич (масивни лековити својства што се случуваат овде!). Прашокот за заби се користи во многу култури како алтернатива на пастата за заби и за здрава орална нега. Збогатено со лековити билки, нашиот прав за заби е совршен одржување или постигнување на оптимално орално здравје.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат