.

Подготовка : Lugnuts на тркалото компатибилни со 20042014 Ford F150, 20002014 Ford Expedition Ве молиме, не заборавајте да ја по�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Надувување на гумите има максимален притисок на инфлацијата од 150 psi и проток на воздух од 23 L / мин Вграде

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Дел : Орев на тркала Број на дел : 611065 Број на OEM : 4022421000, 4022421001, 4022440p00, 40224 EJ20 A, 4322421001 Материјал : челик...

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

12мм компатибилен со растојанија на тркалото BMW со завртки F10 F22 F30 F32 F80 F82 Направено од 6061T6 алуминиум, мала

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

? 【Високотехнолошки интелигентен чип】 : 56029398 AB TPMS сензорот е изработен од оригинален чип за увоз со точ�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Thatesе ги дизајнираат оревите само за тркала за задниот дел Овој капак може да биде точна нишка за вашето �

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Сензорот за автомобили TPMS е изработен од премиум пластичен и метален материјал, здрав, не е лесен за ста�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Компатибилен со Cat, Ford, Lincoln, Man, Mazda, Mercury, Mountainer, RAM меморија и многу други Ве молиме, проверете го вашиот бр

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика...

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

【Надградена батерија и чип】 : Нашиот сензор за гуми TPMS го користи најновиот надграден чип 900kpa и батериј

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Конструиран од тешки алуминиум A356 со засилена усна и крајно мелење за суптилен контраст Инженерски да б

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

【Подготовка на возилото】 Компатибилен со Kia Forte 20192021 со алуминиумски вентил, само сензор за 433 MHz 【Рефе�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Брилијантно странично исечено мелење во текот на целиот говор; Прирабница за занишање дизајнирана меле

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика Заврши со �

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Направено од високо квалитетни гумени и не'рѓосувачки челични материјали, издржливи, без бучава и без л�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

1 Висок материјал за кванзит на капачето на вентилот Шредер, алуминиумска легура со висока оценка и лесн

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Компатибилен со човекот, RAM меморијата, Range Rover, Rover и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Големина на низата 12мм x 1,5 или 12х1,5 или m12x1 Големина на Хекс : 21мм Должина на Шанк : 0,60 " / дијаметар на Шанк

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Направено од пластика со големо влијание ABS со сребрена лак Отпорен на временски услови : нема да 'рѓа, ко

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Замена за FJ 09 2015‑2019, замена за Mt 09 Tracer 2015‑2019 и така натаму Направено од ABS со голема должина, отпорен на �

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика Заврши со �

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

❉ Стома компатибилностУниверзална дизајниран за автомобили со ширина на гуми од 6,501122in / 165285мм Лесно з

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Fitment : За повеќето Хонда, имено Civic 10ти и 11ти генерал Хечбек Седан 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2021 и Honda Accord 20162022 CRV 2017 2022

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Систем за набудување на притисок на гумите TPMS прикажување на притисок и температура во реално време на

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Оригинален фабрички дел од ОЕМ во оригинално пакување на мало Загарантирана е квалитетот на OEM и директ�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

 Активирајте го целиот сензор TPMS  Сензор за релејни : Автоматско враќање  Сензор за програма : Копир�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Рачно изработено пенливи rhinestones : Нашите капачиња за лост на гуми се изработени од сјаен бисер материјал

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка