.

.

WPQOZZLP гуми на инфлатор преносен компресор за воздух, преносна воздушна пумпа 150psi за пумпа за електрични гуми со автомобили со дигитален мерач на притисок LED светло з

WPQOZZLP гуми на инфлатор преносен компресор за воздух, преносна воздушна пумпа 150psi за пумпа за електрични гуми со автомобили со дигитален

DEN 591.84
Залиха
Достапно за нарачка

Надувување на гумите има максимален притисок на инфлацијата од 150 psi и проток на воздух од 23 L/мин Вградена батерија од литиум 7800m Ah. Прецизен LCD дисплеј со двоен екран. LED осветлување за удобно работење во текот на ноќта и за неочекувани ситуации. Повлечена цевка за инфлација за висина инфлација. Повеќе додатоци, торба за складирање, воздушна игла, француска млазница, адаптер. Режим на автомобили-Под притисок 2.5 Bar—-Опсег на Обезбедување 1. Мотоцикл режим-Продав притисок 2.4 Бар—-Опсег на Обезбедување 1. Режим на велосипед-Default притисок 45 psi—-Опсег на прилагодување 0-150psi. Режим на топка-Default притисок 8 psi—-Опсег на прилагодување 0-15psi. Прилагодено режим-Default притисок 100 psi—-Опсег на прилагодување 0-150psi. ? Со лесна тело и компактна големина, лесно може да се носи во вашиот џеб, торба или автомобил итн. Дизајнот со напојување на батеријата додава преносливост додека се ослободува од досадните кабли за напојување. Набавете го и оставете го да ви помогне насекаде!. ? 【Долг век на траење на батеријата】 : Пумпа за воздух има вградена батерија со голема полнење 6000m Ah. Не бара дополнително напојување додека се надувува и може да обезбеди безжична континуирана инфлација до 30 минути, дозволувајќи им на оваа воздушна пумпа да надува 8 гуми на автомобили, 15 мотоцикли, 20 гуми за велосипеди, 50 топки. Може да послужи и како извор на енергија за итни случаи за вашиот телефон или други дигитални уреди. ? И потребни се само 2-3 минути за да се заврши целосно рамна гума за велосипеди, помалку од 6 минути за една 225/50/R17 гума за автомобили (0-36psi), потрае само 0,5-1 мин за да заврши топка. Повисоката брзина и волуменот на гас ќе ве вратат на патот побрзо! Опремено со три американски конвертори на млазницата на вентилите и иглички за топка. ? 【Архивирање на интелигенција на меморија】 : Вредностите на притисокот можат да бидат запаметени, можете да ја поставите вредноста на притисокот на воздухот според потребниот притисок пред да ја користите пумпата за воздух на автомобилот. Без повторени поставки, автоматска станица по инфлацијата. И 4 претходно поставени режими на инфлација (автомобил, моторцикл, велосипед и топка) и 4 единици за притисок (PSI, KPA, BAR, KG/CM²) за да изберете. Се сеќава на вашата последна поставка за мерење за да бидете сигурни дека можете да го користите погодно следниот пат. ? 【3 режими на LED светла】 : Нема повеќе пумпа во мракот! Оваа преносна пумпа за надувување е дизајнирана со супер светли LED светла и има 3 режими на осветлување-светло, трепкање, SOS режим, што го прави корисен за итни случаи покрај патот и ноќна употреба. Совршено за надувување автомобили, мотоцикли, велосипеди, топки и други надувувања. Белешка : Не е погодно за големи гуми на камиони. ? Со лесна тело и компактна големина, лесно може да се носи во вашиот џеб, торба или автомобил итн. Дизајнот со напојување на батеријата додава преносливост додека се ослободува од досадните кабли за напојување. Набавете го и оставете го да ви помогне насекаде!. ? 【Долг век на траење на батеријата】 : Пумпа за воздух има вградена батерија со голема полнење 6000m Ah. Не бара дополнително напојување додека се надувува и може да обезбеди безжична континуирана инфлација до 30 минути, дозволувајќи им на оваа воздушна пумпа да надува 8 гуми на автомобили, 15 мотоцикли, 20 гуми за велосипеди, 50 топки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат