.

Висок квалитет : СБР гума е цврста црна и мазна од двете страни со одлична издржливост и јачина Овој мате

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

[Спецификации на предметите] Дурометар : 50А, текстура : мазна, дебелина : 3мм, ширина : 6 ", должина : 36", Матер�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Должина : 500мм Бакарната фолија главно се користи за занишање, алатки за сечење и сите видови на прецизни

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Таа има добра обработка Т2 Рамен Бакарен Лист : И висок квалитет Перформанси : Бакар Лист, мазна површина

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Ситно жито 100% португалски состав плута материјал 60 см (23,6 инчи) x 90 см (35,4 инчи) / / Дебела : 6 мм (15 / 64 инчи) �

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Челична Плоча Челик Рамен Бар Оваа листа е за една челична плоча Со Бесплатен Превозот! Ние правиме прил

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Тип Б Шимс Нашите пакувачи со пластични рамки од типот Б ги прават дури и најтешките инсталации и DIY про�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Комплетен Комплет Од Леано Железо со Одвод Доаѓа со челични странични засилувања, како и прицврстени ре

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

3003 алуминиумскиот перфориран лим обезбедува добра цврстина и отпорност на корозија и е помала тежина о�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Делрин полиоксиметилен (ПОМ) Цврсти пластични топки за лежишта Делрин полиоксиметилен (ПОМ) Цврсти плас

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Керамика Големина : 5,5 х 6,7 х 0,6 инчи (14 х 17 Керамика "Мори но Јаки" Поради основното здравје е јадете, сакам�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

✅ Карбонски влакна квадратна цевка : Надворешен дијаметар : 4мм Внатрешен Внатрешен дијаметар : 2мм долж�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

These brass round rod assortments are widely used in DIY craft making, model making, gear shafts, motor shafts, short support shafts, shaft pocket models, model planes, model ships, model ca

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Облик : лист; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 4 "; то

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Делрин полиоксиметилен (ПОМ) Цврсти пластични топки за лежишта Состојба : 100% сосема нови во залиха : Да Д�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Облик : лист; Материјал : БунаН; Одделение : голема сила; Дурометар : 50А; Тип на поддршка : обична Дебелина :

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Дебелината од 1 / 32инчи нуди светлоапсорпција на влијанието и силна отпорност на абразија Идеално за упо

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

[Спецификации на артикалот] Дурометар : 75а, текстура : мазна, дебелина : 1 / 4 ", ширина : 12", должина : 24 ", матер

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Висок квалитет : СБР гума е цврста црна и мазна од двете страни со одлична издржливост и јачина Овој мате

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Име на производот : тркалезна шипка од не'рѓосувачки челик Материјал за шипки со тркалезна вратило : не'р

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Водоотпорен и УВ отпор Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложување на елемент

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка

Облик : Бар; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 32 "; то�

Оценка на посетителот:
Достапно за нарачка