.

.

Булси Метали 3/8 .375 Челична Плоча 4 х 12 х 3/8 Рамен Бар Благ Челик!

Булси Метали 3/8 .375 Челична Плоча 4 х 12 х 3/8 Рамен Бар Благ Челик!

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Челична Плоча Челик Рамен Бар. Оваа листа е за една челична плоча Со Бесплатен Превозот! Ние правиме прилагодено цпу плоча сечење. +- Треба да се очекува 1/8 толераса. Го цениме вашиот бизнис и даваме се од себе за да ви го дадеме најдобриот можен производ.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат