.

.

Гумен лист, SBR, ширина на гума 4 во, гума должина 2 стапки, гума од гума 1/4 во, 70A, леплива поддршка

Гумен лист, SBR, ширина на гума 4 во, гума должина 2 стапки, гума од гума 1/4 во, 70A, леплива поддршка

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Висок квалитет : СБР гума е цврста црна и мазна од двете страни со одлична издржливост и јачина Овој материјал е дизајниран да се спротивстави на протокот под компресија. Издржливост : Нашиот СБР ќе остане силен во широк спектар на температури и под многу услови. Овој материјал има одлична отпорност на абразија, адхезија на метали и отпорност на влијание. Повеќенаменски : SBR има одлична отпорност на абразија, адхезија на метали и отпорност на влијание. Разновидни апликации : Овој материјал има различни апликации и е многу разноврсен. Може да се користи за запечатување, заштита, абразија, поддржува израмнување, браници, дихтунзи, влошки, итн. Општо се користи за апликации со низок притисок. Заеднички при мијалници и дихтунзи со водовод со низок притисок и во општа намена апликации за запечатување вода и воздух. Лесен за употреба : Овој материјал е лесен за употреба и пресечен доколку е потребно. Гумен лист, SBR, ширина на гума 4 во, гума должина 2 стапки, гума од гума 1/4 во, 70 A, леплива поддршка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат