.

.

Гумен лист, оценка за економија на неопренови, ширина на гума 4 во, гума должина 12 во, гума дебелина 3/8 во, 60А, обична поддршка

Гумен лист, оценка за економија на неопренови, ширина на гума 4 во, гума должина 12 во, гума дебелина 3/8 во, 60А, обична поддршка

DEN 122.08
Залиха
Достапно за нарачка

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни со одлична издржливост и јачина. Оваа економска гума опфаќа широк спектар на апликации. Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови. Тој е цврст црна и мазна од обете страни со одлична издржливост и јачина. Оваа економска гума опфаќа широк спектар на апликации. Гумен лист, оценка на економија на неопренови, ширина на гума 4 во, гума должина 12 во, гума дебелина 3/8 во, 60А, обична поддршка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат