.

.

Водаланд-8 инчен Drот Мозоци Леано Железо Комплетен Сет

Водаланд-8 инчен Drот Мозоци Леано Железо Комплетен Сет

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Комплетен Комплет Од Леано Железо со Одвод Доаѓа со челични странични засилувања, како и прицврстени решетки од леано железо. Испораката е вклучена со овој производ, без разлика колку се нарачани. Поврзувањето на јазикот и жлебот со секое парче овозможува едноставна инсталација. Совршен за сите градежни проекти. Направено и дистрибуирано по стандарден парк. Погледнете ги нашите други производи онлајн за нашиот целосен каталог овде. Ова е неверојатно откритие. Доаѓа исто како на сликата. И е совршен за секој пат, или густ сообраќај. Држи до 40 тони тежина! Доаѓа со веќе прикачена решетка од канал и леано железо. Обезбедено и со нашите челични засилувања! Ова е еден од нашите најпродавани од многу причини. Но, кога ќе купите ќе откриете дека сите ваши проблеми и проблеми со цените ќе исчезнат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат