.

.

Делови за додатоци на тркала 20 парчиња 9/16 Тема за лавчиња за лавчиња Спајк Сплин Метал Камион Сплин 4,40 Долг црн хром се вклопува 2009-10 Dodge Dakota 2003-09 Durango 2002-11 RAM 1500

Делови за додатоци на тркала 20 парчиња 9/16 Тема за лавчиња за лавчиња Спајк Сплин Метал Камион Сплин 4,40 Долг црн хром се вклопува 2009-10

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Thatesе ги дизајнираат оревите само за тркала за задниот дел Овој капак може да биде точна нишка за вашето возило во многу случаи, седиштето на LUG не е доволно големо за да создадете доволно сила за стегање за безбедно да го стегате тркалото OE до вашето возило. 9/16 "Тема 4,40" Долг камион со камиони 60 степени конусно седиште Спајк Сплин Метал Црн хром финиш 1 компјутер Изградба 20 компјутери вклучува 13/16 "& 7/8" хексадецимален адаптер. Дизајнирано во САД. Спајк на оревите на вашето возило му даваат на вашето возило незгоден изглед. Нашите ореви со ламби со долги камиони со должина од 4,40 "обично се користат на апликации за пикап со камиони, каде што ОЕ -столпчињата се долги и бараат подолг орев. Ладен фалсификуван јаглероден челик. Висококвалитетни прецизни навои. Изградени до SAE стандарди. Секогаш користете потврдено вклопување за да се потврди вклопување во производот на вашето возило. ❌ Овие навртки за лав возило.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат