.

.

За Nissan Sentra 1990-2000 Орев на тркалото | Пред/заден | 21мм Хекс | M12-1.25 Стандард | 16мм должина | Цинк | Челик | Замена за 40224-21000, 40224-21001

За Nissan Sentra 1990-2000 Орев на тркалото | Пред/заден | 21мм Хекс | M12-1.25 Стандард | 16мм должина | Цинк | Челик | Замена за 40224-21000,

DEN 342.40
Залиха
Достапно за нарачка

Дел : Орев на тркала Број на дел : 611-065. Број на OEM : 40224-21000, 40224-21001, 40224-40p00, 40224 EJ20 A, 43224-21001. Материјал : челик. Преглед на производот : - Овие ореви за ламби на тркалото се изработени од јаглероден челик и се тестираат на барани стандарди за автомобилска индустрија за да се обезбеди јачина, долговечност и безбедност. Информации за производство : - Дел : Орев на тркалото - боја : цинк - материјал : челик - Содржина на пакет : 1 тркало : 1 тркало : 1 тркало : 1 тркало : 1 тркало : 1 тркало : 1 тркало Орев за лав - Количина на пакет : 1 - Тип на пакување : торба - Тип на оценка : Редовно - SAE или метричка : Метрика - Стил на седиште : Конусно седиште - 60 deg - Тип на конец : Дел Број на дел : - Дел Број : 611-065.1 - Број на OEM : 40224-21000, 40224-21001, 40224-41 Отпорност - Тестирано затегнување - Оревчиња за затегнување се подложени на тестирање на доказ -стандард во индустријата за да се обезбеди сила - доверлив квалитет - поддржан од тим на професионални инженери и специјалисти за контрола на квалитетот во Соединетите држави, гаранти и гаранции : - 30 -дневна гаранција за задоволство - 1 -годишна ограничена ограничена Гаранција.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат