.

.

Денту Контејнер Лажен Случај Кутија За Бања Кутии За Протези Заби Апарат За нега На Заби Дамка Далеку

Денту Контејнер Лажен Случај Кутија За Бања Кутии За Протези Заби Апарат За нега На Заби Дамка Далеку

DEN 536.00
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа Аукција Е За Држач, Штитник За Уста, Ноќна Стража, Футрола За Протези 1 Х Протеза Кутија. Материјал : Медицински пп. Мини Стил И Лесен За Извршување. Денту Контејнер Лажен Случај Кутија За Бања Кутии За Протези Заби Апарат За нега На Заби Дамка Далеку и без мирисдобра алатка за чистење на протезата : 8*8. 3" X1 " 1 X Протеза Материјал : Медицински стил На PPMini и лесен за извршување може да биде протеза за складирање или чиста протеза оваа аукција е за држач, штитник за уста, ноќна стража, футрола за протези.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат