.

.

Вода за чистење на вода за заби, безжични вода за заби, непца, загради, стоматолошка нега, мини, преносни и IPX7 водоотпорни за дома и патување, резервоар од 160мл, 3 режим

Вода за чистење на вода за заби, безжични вода за заби, непца, загради, стоматолошка нега, мини, преносни и IPX7 водоотпорни за дома и патување,

DEN 639.84
Залиха
Достапно за нарачка

【Моќен безжичен вода Флоссер】 Рејзауир го воведува најновиот моќен воден флосер 3 Поставки за притисок кои се движат од 60 до 120 psi, интензивниот избор на вода има фреквенција на пулсот од 1400-1800 удари во минута, може да се отстрани остатокот од храна што не може да се отстрани со традиционално четкање и фрлање, обезбедувајќи здрави заби и непца. 【Лесен за употреба】 Ставете го врвот во устата пред да ја вклучите единицата, помага да се спречи прскање насекаде, нејзината ротирачка млазница од 360 степени ви овозможува да ги исчистите сите тешко достапни области на заробени остатоци од храна, а исто така помага и во крварење на непцата, лош здив и обезбедува дополнителна грижа за загради и мостови. Да ви обезбедиме погодно искуство за чистење на забите. 【3 режими за чистење】 режими за чистење на вода Flosser вклучуваат меки, стандардни и пулс, препорачувајте да изберете мек режим за прва употреба. Вода за избор на вода со моќна еко-пријателска батерија, потребни се 4 часа за целосно полнење и околу 28 дена континуирана употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат