.

.

Hovesty 2 PCS Електрична четка за заби, куќиште за заби, држач за четки за заби за патувања за орално-B Pro и друг комплет за електрична четка за заби

Hovesty 2 PCS Електрична четка за заби, куќиште за заби, држач за четки за заби за патувања за орално-B Pro и друг комплет за електрична четка

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

【Безбеден производ】 Контејнери за четкичка за заби за електрични патувања се изработени од здрава пластика ПП, трајни, еколошки и водоотпорни Доброто запечатување одржувајте ја четката за заби чиста и здравје. 【Погоден на повеќето електрични четки за заби】 Поставен четки за заби за патувања може да биде погоден за повеќето електрични четки за заби, како што се орални-Б, серија на Филипс и така натаму, куќиштето за четки за заби може да одговара на една електрична четка за заби и две глави за четки за заби. 【Широко користена кутија за четки за заби за патувања е погодна за патување, деловно патување, училиште, кампување, семејна дневна употреба. Орално патување со Б со правилен дизајн што е лесно да се стави во вашиот куфер или торба, погодно да ги носите насекаде. 【Големина и пакет на производот】 Производот има два контејнери за четки за заби за електрична енергија, сина и бела боја. Висината на држачот на четката за заби е 8,3 инчи, широката е 2,8 инчи. Овој држач за патувања за заби е погоден за четка за заби во рок од 8,3 инчи. 【Загарантирано задоволство】 Нашите производи се гарантирани со цел живот, ние сме посветени да обезбедиме задоволителна услуга на клиентот. Ако не сте задоволни со капакот на четката за заби за електрично патување, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе ви го обезбедиме најдоброто решение во рок од 24 часа. Дали имате проблеми со тоа како да ја ставите електричната четка за заби кога планирате да патувате или надвор? Дали сте збунети околу тоа како да ја одржувате четката за заби чиста и здрава кога имате патување и како да ги чувате четките за заби.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат