.

.

Leymays Електрична жица 18WAG SPT-1 50FT EXTENSOPTING HOUPUP со 2 дополнителни приклучоци, жица со низок напон, бакарна флексибилна жица за жица за осветлување на пејзаж

Leymays Електрична жица 18WAG SPT-1 50FT EXTENSOPTING HOUPUP со 2 дополнителни приклучоци, жица со низок напон, бакарна флексибилна жица за

DEN 297.44
Залиха
Достапно за нарачка

Спецификација : 18 AWG SPT жица со приклучок за појавување, погодна за продолжен кабел Широка апликација : 18 AWG продолжениот кабел е погоден за поврзување на електроника, дигитални уреди и опрема. Идеално е за повеќето ваши уреди за домаќинства кога има забава на отворено, исто така е погодно за да ја украсите вашата градина со жици. Премиум квалитет : Нашата жица за проводник 18 AWG 2 има рејтинг на напон од 5 V и 300 V и рејтинг на оперативна температура од 105. Wиците за прицврстување се дизајнирани да работат под строги услови. Лесно за лемење : бакар без кислород со висока чистота со калај-позлатен (лесен за лемење), 18 AWG спецификација Фетурите Висока спроводливост, ниска отпорност и мека, може да се свитка произволно. Висока Qulity PVC : Фетурите на пламен ретардант, усвоена висока јачина на компресија, анти-стареење, одлични перформанси во отпорност на корозивност. Нема потреба заварување, лесно да се поврзете и исечете.

Карактеристики на предлогот

18awg spt wire with matching plug, suitable for extension cord :

Купувачи како што избираат