.

.

Широк чешел за заби голем чешел за зачувување на коса за кадрава коса пластика без рачка чешел чешел за чешла за стилизирање шампон за влажна/суво/црна/густа/фино ч?

Широк чешел за заби голем чешел за зачувување на коса за кадрава коса пластика без рачка чешел чешел за чешла за стилизирање шампон за

DEN 817.60
Залиха
Достапно за нарачка

Премиум материјали : Нашиот широк чешел за заби за кадрава коса е изработен од висококвалитетна ПП пластика, отпорна на висока температура, издржлив, анти-статички и допир за пријателски на кожата, поудобно за употреба, е корисна алатка за секојдневна употреба Уникатен дизајн : Широк чешел на заби може да ја заштити вашата коса од повредување за време на разоткривање и стајлинг. Голем чешел за зачувување на косата е без рачка, лесен за носење за време на активност на отворено, погоден за сите фризури. ? Пакетот вклучува : Чешел со заби со широк 4 парчиња без чешел од рачка. Нежните околу широкиот чешел за заби можат да ви помогнат лесно да ја чешлате меката коса без да ја плетете, да ја искинете косата и да му наштетите на скалпот и да помогнете во намалувањето на опаѓањето на косата. Широко користете : нашиот широк чешел за заби е погоден за кадрава коса, влажна коса, брановидна, сува коса, долга коса, кратка коса, густа коса, кадрици, перики, детска коса или дури и оштетена коса, итн. Без разлика дали е туш дома, Чешел од шампон може да ви помогне. Одличен подарок : Широк чешел за заби за кадрава коса е дневна применлива стока, погодна за жени и мажи, уникатен дизајн, убав и практичен, тој е најдобриот избор за роденден, Божиќ, свадба и други подароци за празници. Премиум материјали : Нашиот широк чешел за заби за кадрава коса е изработен од висококвалитетна ПП пластика, отпорна на висока температура, издржлив, анти-статички и допир за пријателски на кожата, поудобно за употреба, е корисна алатка за секојдневна употреба. Уникатен дизајн : Широк чешел на заби може да ја заштити вашата коса од повредување за време на разоткривање и стајлинг.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат