.

.

Црна четка за четка за вратот од бербер врат, мека четка за коса лице Дастер Останато коса сечење четка Бербер чистење четка за коса за коса, алатка за стилизирање н?

Црна четка за четка за вратот од бербер врат, мека четка за коса лице Дастер Останато коса сечење четка Бербер чистење четка за коса

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

[Уникатен дизајн] : Нашиот премиум врат-врат специјално дизајниран со специјална рачка против лизгање за полесно зафаќање, што е посоодветно за кривата на човекот и лесно може да го достигне секое место за крајно чистење [Удобно за употреба] : Главата на четката со влакна е мека за удобен допир; со голема густина и висока еластичност, што е лесно да се исчистат исечоците на косата оставени на вратот и телото по сечење на косата; Компактна големина и лесна тежина, што е лесно и удобно за носење патувања; костум за професионален салон и домашна употреба. [Материјал] : Широката четка за чиста врат е направена со влакна и апс материјал што е доволно издржлив за долго време, што се користи за чистење на скршената коса на вратот и телото брзо и лесно. [Лесно за чистење] : Оваа чистачка за коса не ги задржува влакната, можете да го исчистите само со тоа што ќе ја чувате под вода за неколку моменти; Овој дастер е совршен за бричење и сечење на косата, и тоа е неопходна алатка за секој бербер или салон. [Широки апликации] : Нашите четки за дастер на бербер врат се идеални за салони за коса, бањи и салони за убавина; Покрај тоа, тие можат да се применат за дома и домови за лични фризури за DIY, кои можат да помогнат да се исчисти валканата на лицето, ушите или вратот по фризурата.

Карактеристики на предлогот

Item Type:
Hair Cleaning Brush
Material:
Fiber + ABS
Color:
Black
Size:
As the Picture Shows
Weight:
Approx. 66g / 2.3oz
Package List:
1 * Hair Cleaning Brush :

Купувачи како што избираат