.

.

СОЛУСТЕР Девојки Додатоци За Коса Девојки Додатоци За Коса Додатоци За Девојчиња Додатоци За Коса лента клип За Коса гроздобер сатенски лак јазол Фиба Жени Шнола З

СОЛУСТЕР Девојки Додатоци За Коса Девојки Додатоци За Коса Додатоци За Девојчиња Додатоци За Коса лента клип За Коса гроздобер сатенски

DEN 976.00
Залиха
Достапно за нарачка

Картичката за коса е изработена од материјал и има висок степен на издржливост Постои прекрасна декорација на лак што е привлечна, елегантна и стилска. Одличен подарок за пријателка за многу прилики. Совршен за облека за забави, облека за забави и секојдневно носење. Стилскиот клип за коса може да се користи за различни прилики како што се секојдневно носење, работа, празници, тушеви, забави итн. Картичката за коса е изработена од материјал и има висок степен на издржливост. Постои прекрасна декорација на лак што е привлечна, елегантна и стилска. Одличен подарок за пријателка за многу прилики. Совршен за облека за забави, облека за забави и секојдневно носење. Стилскиот клип за коса може да се користи за различни прилики како што се секојдневно носење, работа, празници, тушеви, забави итн. Опис клипот за нокти за коса е изработен од материјал, удобен на допир, стегање и со убав и нежен изглед. Овој клип за коса е одличен избор за декорација. Овој стилски клип за коса може да се користи за различни прилики како што се секојдневно носење, работа, фестивали, забави итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат