.

.

Жени Принцеза Бисери Кристал Тијара Круна За Роденденска Забава

Жени Принцеза Бисери Кристал Тијара Круна За Роденденска Забава

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Легура,Кристал, Бисер Големина : Приближно1, 4 инчи во висина, 4,7 инчи во дијаметар.( висина 3,6 см*дијаметар12см). Тежина на производот : Приближно 0,165 фунти (75гр). Овој производ нема чешел за коса. Производот е фиксиран со фиба. 2 боби иглички обезбедени бесплатно. Вокација : Свадба,Невестинска,Годишнина,Свршувачка,Родендени, Забава, Натпревар, Свршувачка, Невестински Туш, Ноќта На Вештерките, Матурска. Многу убава, се надевам дека ви се допаѓа.Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте не. Материјал : Легура,Кристал, Големина На Бисер : Приближно1, 4 инчи во висина, 4,7 инчи во дијаметар.( висина 3,6 СМ*дијаметар12см) Тежина На Производот : Приближно 0,165 фунти (75гр). Овој производ нема чешел за коса. Производот е фиксиран со фиба. 2 боби иглички обезбедени бесплатно. Вокација : Свадба, Невестински,Годишнина,Свршувачка,Родендени, Забава, Натпревар, Свршувачка, Невестински Туш, Ноќта На Вештерките,Матурска Многу убава, се надевам дека ви се допаѓа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат