.

.

Енчи 6 парчиња Акрилна Смола Шноли За Коса Геометриски Алигаторски Клип За Коса Клипови За Коса За Жени Девојки Мермерни Шноли Додатоци За Коса За Жени Девојки

Енчи 6 парчиња Акрилна Смола Шноли За Коса Геометриски Алигаторски Клип За Коса Клипови За Коса За Жени Девојки Мермерни Шноли Додатоци

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Моден Дизајн : шупливи геометриски клипови за коса со модна шема, не само што ја разубавуваат вашата коса, туку постигнуваат и грациозен и сладок темперамент, ве прават шармантни и елегантни Висок Квалитет : Изработен од акрилна смола и легура, силен и издржлив материјал ги прави многу убави и исклучителни.Големина на клипови за коса : 2,7 инчи. Широко Се Користи : Модата Стил Коса Барети Може да се Примени Во Различни Прилики, Како Свадба,Партија, Церемонии, Роденден, Банкет и Секојдневно носење. Нежен и Сјаен комплет За Шноли За Коса Е Исто Така Убав подарок за Вашето Семејство, Пријатели и Секој Што сте Го Сакале. Нелизгање : дизајнот На Забите може многу да се справи со која било густа или тенка коса. Доволно долги клипови за коса ќе се држат цврсто, совршено за густа, тенка, кадрава или права коса. Количина на пакување : доаѓа со 6 парчиња во пакувањето, вклучете 3 парчиња правоаголна шнола за коса и 3 парчиња алигаторски клипови за коса со капка вода, доволно за да носите различни прилики во секојдневниот живот. Име на брендот : Енцики Тип На Ставка : Материјал За Шноли За Коса : Акрилна Смола+Боја На Легура : 6 бои Големина( Л*В) : 2,65 инчи/6,7 см *0,94 инчи/2,4 см По Тежина : 0,33 мл/9,5 гр Пакување : Грижа За Вреќи За Самозапечатување : Ве Молиме Избришете Со Сува Мека Крпа Топли Совети : 1, не контактирајте со вода или какви било корозивни течности со вашата фиба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат