.

.

12x гроздобер стонобовици бисер брада чипка исечена лента везена примена ткаенина крпеница рачно изработена diy свадба за шиење занает занает за декорација на косту?

12x гроздобер стонобовици бисер брада чипка исечена лента везена примена ткаенина крпеница рачно изработена diy свадба за шиење занает занает

DEN 47.84
Залиха
Достапно за нарачка

Боја : бела; Материјал : полиестер, бисер; Големина на центри : 3,8 см*9см (1,49 "*3 Должина : 12x стонопиди, ќе бидат испратени во едно континуирано парче. Центипеди трим и чипка за украсување на бисери. Совршено за украсување, цветно дизајнирање, правење додатоци за коса и ленти за глава на DIY, букети и други занаети, идеални за облека, костум, фустан, шиење на завеси DIY. Идеално за свадбени украси, украсување корпи за подароци, акцентирање на домашен текстил. Боја : бела; Материјал : полиестер, бисер; Големина на центри : 3,8 см*9см (1,49 "*3. Должина : 12x стонопиди, ќе бидат испратени во едно континуирано парче. Центипеди трим и чипка за украсување на бисери. Совршено за украсување, цветно дизајнирање, правење додатоци за коса и ленти за глава на DIY, букети и други занаети, идеални за облека, костум, фустан, шиење на завеси DIY. Идеално за свадбени украси, украсување корпи за подароци, акцентирање на домашен текстил.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат