.

.

Ironелезо од шикбаби на букви закрпи, 2,4 инчи зелени лепенки на букви, злато граница на закрпи, везени златни сјајни закрпи за облека од ткаенина

Ironелезо од шикбаби на букви закрпи, 2,4 инчи зелени лепенки на букви, злато граница на закрпи, везени златни сјајни закрпи за

DEN 1089.60
Залиха
Достапно за нарачка

6 закрпи железо на букви : Гринч Фудбалско железо на Ченил на лепенка. Железо на лепенка. Лепенката е направена од висококвалитетни сјајни сјајни дијаманти. Доброто злато ќе ги направи вашите DIY проекти елегантни и уникатни. Проверете го Instagram? @Chicbaby_studio? За упатства и инспирации за DIY.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат