.

.

Vigrue#4-40#6-32#8-32#10-24 Филипс тава завртки на главата завртка навртки рамни мијалници 304 комплет за асортиман на машини за не'рѓосувачки челик

Vigrue4-406-328-3210-24 Филипс тава завртки на главата завртка навртки рамни мијалници 304 комплет за асортиман на машини за не'рѓосувачки

DEN 1366.40
Залиха
Достапно за нарачка

? 【615pcs завртки поставени】 14 избрани завртки за машини за вообичаени големини со навртки и мијалници, #4-40x1/4, #4-40x5/8, #6-32x3/8, #6-32x3/4, #6-32x1 , #6-32x1-1/4, #8-32x1/4, #8-32x3/4, #8-32x1, #8-32x1-1/4, #10-24x1/2, #10-24x3/ 4, #10-24 X1, #10-24 X1-1/2 ? , #6-32 x 5/8 ", #6-32 x 3/4", #6-32 x 1 ", #8-32 x 1/2", #8-32 x 5/8 ", # 8-32 x 1 ", #8-32 x 1-1/4", завртки на завртки со навртки и мијалници. , со фино изработка, долго време употреба. Издржлив материјал : висок квалитет 304 не'рѓосувачки челик, супериорна отпорност на 'рѓа, со фино изработка, за долго време. , долго време употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат