.

.

20X200Mm S20RMwlnr08 CNC, Pangding S20RMwlnr08 Kvsert S20RMwlnr08 Струг Вртење Алатка Здодевен Држач Бар Со Wnmg0804 Сечилото

20X200Mm S20RMwlnr08 CNC, Pangding S20RMwlnr08 Kvsert S20RMwlnr08 Струг Вртење Алатка Здодевен Држач Бар Со Wnmg0804 Сечилото

DEN 1486.40
Залиха
Достапно за нарачка

Висока цврстина-Изработена од легиран челик со висока цврстина и висока јачина, Добра цврстина-Термичка обработка за подобрување на цврстината. Долг работен век-Обезбедува 3-5 пати век на траење на алатката од старата верзија. Стеблото на алатот против вибрации‑апсорпција на вибрации обезбедува обработка со ниски вибрации. Одлично за полу-завршни и завршни операции. Висока цврстина-Изработена од легиран челик со висока цврстина и висока јачина,. Добра цврстина-Термичка обработка за подобрување на цврстината. Долг работен век-Обезбедува 3-5 пати век на траење на алатката од старата верзија. Стеблото на алатот против вибрации‑апсорпција на вибрации обезбедува обработка со ниски вибрации. Одлично за полу-завршни и завршни операции. Карактеристика : Висока цврстина-Изработена од легиран челик со висока цврстина и висока јачина, Добра цврстина - Термичка обработка за подобрување на цврстината. Стеблото на алатот против вибрации-апсорпција на вибрации обезбедува обработка со ниски вибрации Долг работен век-Обезбедува 3-5 пати век на траење на алатот од старата верзија Одлично За полуфинални и завршни операции.

Карактеристики на предлогот

Model:
S20R-MWLNR08
Material:
Alloy, Steel
Blade:
WNMG0804
Color:
Black
Size:
20x200mm
Direction:
Right hand 95 Degree
Package list:
1 x Tool Holder:
1 x Wrench:
1 x Blade:
Note:
The actual product color may deviate from the photo due to light.:
There may be a slight deviation in the measurement of product.. :

Купувачи како што избираат