.

.

Микро 100 QBB - 2301500 Здодевни Алатка-Десната Рака-Брза Промена.230 Мин Роди Диа, 1-1/2 Макс Носеше Длабочина.058 Проект.0738 Офсет, 5/16 Шенк Диа, 3 ОАЛ, Необложен

Микро 100 QBB - 2301500 Здодевни Алатка-Десната Рака-Брза Промена.230 Мин Роди Диа, 1-1/2 Макс Носеше Длабочина.058 Проект.0738 Офсет, 5/16 Шенк

DEN 934.88
Залиха
Достапно за нарачка

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки Полирано поделено лице за подобрено задржување на рабовите и евакуација на чипови додека се намалува жолчката. Поделената геометрија ја прави алатката што е можно поригидна. Течноста за ладење овозможи дизајн на стеблото. Агол радиус профил.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат