.

.

Sandvik Coromant R300-1032E-PM 1130 Coro Mill 300 INSERT за мелење, карбид, тркалезна, неутрална сечење, 1130 одделение, Alticrn, Zertivo Technology

Sandvik Coromant R300-1032E-PM 1130 Coro Mill 300 INSERT за мелење, карбид, тркалезна, неутрална сечење, 1130 одделение, Alticrn,

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Придобивки од семејството на овој производ : Посветени оценки и геометрии за сите апликации и материјали Продуктивно решение со технологии на бришачи и Xcel. Алатки со висока прецизна течност за ладење за одлично кршење на чипови. Сигурна и безбедна машинска обработка, дури и во груби апликации. Придобивки од семејството на овој производ : Посветени оценки и геометрии за сите апликации и материјали. Продуктивно решение со технологии на бришачи и Xcel. Алатки со висока прецизна течност за ладење за одлично кршење на чипови. Сигурна и безбедна машинска обработка, дури и во груби апликации. Sandvik Coromant R300-1032 E-PM 1130, Инсерти за контролна мелница 300 за мелење е дел од семејството на производи T-Max P. T-Max P е вашиот прв избор за општо вртење, што се протега од мали компоненти до тешка машинска обработка. Вметнувањата се вклопуваат во сите системи за одржување на високи перформанси на Sandvik Coromant и можат да се користат во најразлични апликации во сите материјали.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат