.

.

#6VLV82 Преносен преносен преносен Bluetooth звучник на отворено безжичен субвуфер мини звук-доказ за прашина, емитувана гласовна права

6VLV82 Преносен преносен преносен Bluetooth звучник на отворено безжичен субвуфер мини звук-доказ за прашина, емитувана гласовна

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Апс Затворање на привремено. 【Извонреден изглед и прекрасен глас】 Метал тело, структура на саќе, висококвалитетен внатрешен магнетски рог, комбиниран со механички дизајн на симулација, обезбедуваат слоевити. Музика и закрепнете го прекрасниот квалитет на звукот на сцената. 【Акустична единица Hifi】 По илјадници калибрации за подесување, меѓународниот приемник има длабок и полн бас, јасен. И пријатна височина, чист и одличен квалитет на звук и прекрасно потопно искуство. 【TWS двојна компјутерска интерконекција】 Поддржете го вмрежувањето и спарувањето на два звучници ,. И лесно уживајте во 3Д тродимензионалниот квалитет на опкружувачкиот звук. Вашиот шокантен сабвуфер може да ужива во задоволството од квалитетот на звукот на опкружувањето од 360 °. 【Bluetooth чип стабилен и брз. Врска】 Декодерот за нова генерација Bluetooth 5.0 O е опремена со паметен чип, брза врска, одложување на отфрлање, слушање музика, свирење игри и повици за мобилни телефони. И удобно работење на копчињата】 Дизајнот е внимателен, копчето е удобно, одговорно и лесно се работи. Пакуван вклучен : 1xbluetooth звучник1xusb кабел за полнење. Затворање на привремено. 【Извонреден изглед и прекрасен глас】 Метал тело, структура на саќе, висококвалитетен внатрешен магнетски рог, комбиниран со механички дизајн на симулација, обезбедуваат слоевити. Музика и закрепнете го прекрасниот квалитет на звукот на сцената. 【Акустична единица Hifi】 По илјадници калибрации за подесување, меѓународниот приемник има длабок и полн бас, јасен.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат