.

.

Anyufei додатоци 2 парчиња u тип на типови со завртки+4pcs алуминиумски ферули за 2мм 2,5мм 3мм 3мм 3,5мм 4мм челик тврд флексибилен кабел за жица

Anyufei додатоци 2 парчиња u тип на типови со завртки+4pcs алуминиумски ферули за 2мм 2,5мм 3мм 3мм 3,5мм 4мм челик тврд флексибилен кабел за

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Доволно за индустриска, домаќинство и надворешна употреба Како што се правење облека, лента, ракување со материјали, влечење, итн. Материјал : не'рѓосувачки челик. Дијаметар : 2мм 2,5мм 3мм 3,5мм 4мм. 2 клипови во облик на U со завртки + 4 алуминиумски ферули. Доволно за индустриска, домаќинство и надворешна употреба. Како што се правење облека, лента, ракување со материјали, влечење, итн. Материјал : не'рѓосувачки челик. Дијаметар : 2мм 2,5мм 3мм 3,5мм 4мм. 2 клипови во облик на U со завртки + 4 алуминиумски ферули. Материјал : Прашање од не'рѓосувачки челик : Пакетот вклучува 2 клипови во облик на U + 4 алуминиумски ферули, само содржината на горенаведениот пакет, не се вклучени и други производи. Ве молиме, дозволете грешки од 1-3мм предизвикани од рачно мерење. Бидете сигурни дека не ви пречи пред да активирате. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме разберете.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат