.

.

Дрво обработка Чекор вежба HSS триаголник рачка пагода метален челик челик за вежбање бит дупки за вежбање конус за вежбање шалтери за дупчење на титаниум бит сет

Дрво обработка Чекор вежба HSS триаголник рачка пагода метален челик челик за вежбање бит дупки за вежбање конус за вежбање

DEN 302.56
Залиха
Достапно за нарачка

Погодно за општо дупчење на челик, не'рѓосувачки челик, бакар, алуминиум и други површини Должина : 100мм. Употреби : Метално дупчење. is_Customized : Да. Материјал : челик со голема брзина. Погодно за општо дупчење на челик, не'рѓосувачки челик, бакар, алуминиум и други површини. Должина : 100мм. Употреби : Метално дупчење. is_Customized : Да. Материјал : челик со голема брзина. Сечење и дебагирање : Челик, лим и други површини може да се сечат со само мала количина на притисок и дебагирање кога дупчеви за дупчење : столаријаТип : јадро на битл должина : 100ммуси : метал дупчењес_Кустамизиран : даматеријал : челик со голема брзина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат