.

.

Плоштад ПРОТИРК 2 парчиња шрафцигер, 2 инчи, 15 парчиња, со кутија за складирање

Плоштад ПРОТИРК 2 парчиња шрафцигер, 2 инчи, 15 парчиња, со кутија за складирање

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Спецификација : 15 парчиња 2-инчи должина, парчиња за напојување SQ2 Високо компатибилен со алатката : Универзална 1/4 "хексадецимална форма со уникатен напорен на напојување со погон на кабел или безжичен челик : изработен од отпорен на шок и третиран со топлина S2 челик за професионални перформанси и максимална издржливост. Супериорна обврска : Секој бит Се одликува со прецизно-машински врв за идеално вклопување во вдлабнатини на главата на завртки, што резултира во помалку одземени завртки. Лесен кутија за складирање : Овој сет на погони доаѓа во цврста, кутија за складирање со транспарентно блокирање со големина на џеб, Поврзете се за бесконечни опции за складирање, лесни за носење и Продавница дома и работа, користи да биде многу погодно. Protor Q е специјализиран за R&D, производство, продажба на битови за шрафцигер, додатоци за електрична енергија, алатки за рачни алатки, комплети за додатоци за алатки. Во поставувањето на шипката висока за да се обезбеди квалитетни производи, Protor Q успешно добиени 9 Лиценци за технологија на системот за завртки за завртки за плоштадот Филипс, Анти-Кам-аут Филип II, Позидрив, Торк-сет, Три-Винги, Морторк Супер, Торкс, Торкс Плус, TTAP.

Карактеристики на предлогот

15 pcs 2-inch length, SQ2 power bits :

Купувачи како што избираат