.

.

CXDFDC 58PCS челична нишка Мерење на мерачки метрички мерачи на мерачи 60 степени Мерење на мерки за мерење на мерачи

CXDFDC 58PCS челична нишка Мерење на мерачки метрички мерачи на мерачи 60 степени Мерење на мерки за мерење на мерачи

DEN 591.36
Залиха
Достапно за нарачка

Сосема ново Користејќи го ротирачкиот прекинувач, може слободно да се прилагоди. Обработка на калење, силна цврстина, глава со магнетна. Функција : Мерење на низата и надворешниот терен за заби. Материјал : челик. Користејќи го ротирачкиот прекинувач, може слободно да се прилагоди. Обработка на калење, силна цврстина, глава со магнетна. Функција : Мерење на низата и надворешниот терен за заби. Материјал : челик. Употреба на ротациониот прекинувач, може слободно да се прилагоди. Обработка на зачувување, силна цврстина, глава со магнетна. Функција : Мерење на конецот и надворешната тема за заби. Материјал : челик : сребро. Должина на преклопување : 66мм. Полза дебелина : 22ммм .Тотална должина : 110мм. 20g, 22g, 24g, 25g, 26g, 28g, 30g, 32g, 36g, 40g, 48g, 60g, 62gmetric 60 ° спецификации : 0,25,0,3,35,0,4,0,45,0,5,5,0,0,6,0,6,0,7,7,0,7,0,75,0,8,0,9 , 1,0,1. , Ви благодариме за разбирањето! Пакетот вклучен1pc x мерење на низата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат