.

.

Дискови за пескање на алатка за обработка на дрво AEXIT 120 дискови за хартија за пескарење на кука и јамка за кука и јамка дискови кафеави 25 парчиња

Дискови за пескање на алатка за обработка на дрво AEXIT 120 дискови за хартија за пескарење на кука и јамка за кука и јамка

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Главен материјал : крпа, абразиви; Содржина на пакет : 25 x Диск за пескарење Име на производот : диск за пескарење; Тежина : 106g. Главна боја : Браун. Грануларност : 120#. Надворешен дијаметар : 10см/4 ". Главен материјал : ткаенина, абразиви; Содржина на пакет : 25 x Диск за пескарење. Име на производ : Диск за пескарење; тежина : 106g. Главна боја : кафеава. Грануларност : 120#. Надворешен дијаметар : 10см/4" . Употреба на висококвалитетни суви материјали за мелење, остри и издржливи. Во целост се користи во вештачки камен, мебел и производи од дрво, метали, автомобили, плоча за коло, брод, лим, дрво, површинска обвивка, стаклена влакна плоча, компјутерски обвивки и други Многу производи на 'рѓа, израмнување, полирање, огледало и така натаму. Предмети за мелење и полирање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат