.

.

Незио 80 парчиња Бохо Виножито Билтен Билтен табла Постави декор за училница од виножито, бохо виножито исечоци за роденденски календарски табла со повеќебојни пов

Незио 80 парчиња Бохо Виножито Билтен Билтен табла Постави декор за училница од виножито, бохо виножито исечоци за роденденски календарски табла

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Сет за роденден на Виножито Бохо : getе добиете 80 парчиња декори за училници во календарот на виножитото, богати со содржина и разни бои можат да ги задоволат вашите различни декоративни потреби и замена 80 парчиња исечоци во училницата : Сетот за украси во училницата во Бохо содржи 6 балони, 36 ознаки со имиња, 12 месеци исечоци, 4 цвеќиња, 15 знамиња, 6 исечоци од облаци и сечење на големи торта, може да се совпаднат разновидност на содржини, погодни за час, Канцеларија, билборд и други украси. Лесен за инсталирање : Овој сет за украси за училници за виножито е лесен и удобен за употреба, не треба да ја скратите формата; Со точките за лепак од 100 парчиња што ги обезбедивме, можете лесно да го залепите декор на wallидот, прозорците, билтените и другите места. Сет за роденден на Виножито Бохо : getе добиете 80 парчиња декори за училници во календарот на виножитото, богати со содржина и разни бои можат да ги задоволат вашите различни декоративни потреби и замена.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат