.

.

Дизајн работи занаетчиски комплет за порибување, разни

Дизајн работи занаетчиски комплет за порибување, разни

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Завршена големина : 18 "инчи дијагонала Содржина на комплетот : печатено чувство, модели на хартија, sequins, мониста, игла, трим и целосно илустрирани упатства. Почувствуваниот комплет за порибување е брз за учење и лесен за совладување и ви овозможува да создадете богати, димензионални и Текстурирани дизајни за прикажување или давање како подарок. Може да се персонализира. Направено во САД. Завршена големина : 18 "инчи дијагонала. Содржина на комплетот : Печатено чувство, модели на хартија, sequins, мониста, игла, трим и целосно илустрирани упатства. Комплетот за апликација за порибување на порибување е брз за учење и лесен за совладување и ви овозможува да креирате богати, димензионални и текстурирани дизајни за прикажување или давање како подарок. Може да се персонализира. НАПРАВЕНО ВО САД. Комплет за порибување на почувствувања вклучува печатено чувство, модели на хартија, sequins, мониста, игла, трими и целосно илустрирани упатства.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат