.

.

Нобрандирана Склопувачка Корпа За Перење Преклоплива Пречка За Перење-Кактус Од Диви Цвеќиња Голема Торба За Облека За Бања Водоотпорна Корпа За Перење

Нобрандирана Склопувачка Корпа За Перење Преклоплива Пречка За Перење-Кактус Од Диви Цвеќиња Голема Торба За Облека За Бања Водоотпорна

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

€Голем Капацитет●големината на оваа висока корпа за перење е 12,6 x 11 x 22,7 инчи, што може да вчита многу повеќе отколку што можете да замислите ●Цврста Оксфордска Ткаенина●Оваа преклоплива пречка за перење е изработена од врвна оксфордска ткаенина, која е доволно цврста за да застане самостојно без ништо во неа. Внатрешноста е обложена со ЈП за водоотпорен. ●Удобна Рачка●поместената алуминиумска рачка овозможува лесно и удобно носење на двата лета на скали помеѓу спалните соби и машината за перење. ●Мултифункционален●Поради прекрасниот изглед и цврстиот квалитет, оваа торба за перење во студентски дом може да се користи како украсна торба за складирање, корпа за складирање играчки, корпа за складирање крпи итн. ●Примајте Порано●пратката обично чини 20-35 дена. Ако сакате да го добиете порано, можете да ја изберете забрзаната услуга која чини само 6-12 дена. Квалитетен Материјал и Професионална Изработка за да избегнеме какво било прашање за квалитет како солзи надвор, рачка скршена, дното поделено, избравме густа оксфордска ткаенина како главен ,материјал и користевме многу цврсто шиење за да ја осигураме оваа пречка за перење во бањата е доволно цврста и издржлива за да собере голем товар алишта.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат