.

.

LTZSTONE 50 компјутери Симпатични налепници за пудлица за миленичиња Декларации за лаптопи шишиња со вода играчки и подароци за деца тинејџери девојки совршени за лапт

LTZSTONE 50 компјутери Симпатични налепници за пудлица за миленичиња Декларации за лаптопи шишиња со вода играчки и подароци за деца тинејџери

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : Околу 2-3 инчи секој Карактеристики : Безбедна и нетоксична, водоотпорна заштита од снег и анти-сонце, сјајно и светло, густо и издржливо. ВИДОВИ И Употреба на отворено. Исто така може да се залепи постојано и нема да има остатоци кога ќе ги излупите. Совршено за персонализирање на хидро колби, i Phone, Mac Books, скејтборди, автомобили, компјутери, телефонски случаи и многу повеќе. Премиум симпатичен квалитет винил налепници штити од абење/солза и изградени за да трае. Како да ги користите вашите налепници VSCO : Избришете ја прицврстената површина чиста и суво. Потоа извадете го заштитниот филм од задниот дел на налепницата. Залепете ја налепницата рамно на површината на предметот и нежно притиснете ја. Големина : Околу 2-3 инчи секој. Карактеристики : Безбедна и нетоксична, водоотпорна заштита од снег и анти-сонце, сјајно и светло, густо и издржливо. ВИДОВИ И Употреба на отворено. Исто така може да се залепи постојано и нема да има остатоци кога ќе ги излупите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат