.

.

Ретро дождливи овци чадор образец молив случај Студентска канцелариска торбичка торбичка за патент Пенки за торба за козметика за училишни студенти канцеларии же

Ретро дождливи овци чадор образец молив случај Студентска канцелариска торбичка торбичка за патент Пенки за торба за козметика

DEN 1552.00
Залиха
Достапно за нарачка

【Премиум материјал】 Направено од висококвалитетна водоотпорна крпа во Оксфорд Против прашина, гребнатини и абразии. Подготвување и носење отпорни, издржливи за употреба. 【Мала големина Голем капацитет】 Димензија на случајот со моливи : 7. Овозможување до 20 тенки моливи и други предмети. Мал со едноставен дизајн, но има поголем капацитет. 【Мазен метален патент】 Модерен метален патент, тој е помазен и лесен за затворање и отворање, чувајте ги пенкалата за фонтани, моливи, маркери добро заштитени. 【Мулти-функција】 Користена како кутија со молив, торба за уметници, торба за козметика за шминка, организатор на биро, торба за канцелариски пенкани, држач за молив, торбичка за монети, канцеларија употреба итн. 【Совршен подарок】 Тоа е убав подарок за момчиња и девојчиња, млади и возрасни , Мажи и жени за дипломирање, роденденски подарок или назад на училиште. Случајот со тркалезни моливи никогаш не излегува од мода. Спецификации : Тип : Материјал за куќиште со молив : Големина на ткаенината Оксфорд : 7.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат