.

.

Делови за декорација на делови за алатки 2 Стил може да избере помошни машини за помошни алатки за алатка за обработка на дрво

Делови за декорација на делови за алатки 2 Стил може да избере помошни машини за помошни алатки за алатка за обработка на дрво

DEN 1004.80
Залиха
Достапно за нарачка

Боја : злато Употреба : Тим за реновирање. Тип : Делови за алатка за напојување. Број на модел : Флип -табла. Е прилагодено : Бр. Употреба : Тим за реновирање. Тип : Делови за алатка за напојување. Број на модел : Флип -табла. Е прилагодено : Бр. Параметри : Погодно е за различни моделиМодел : Универзалматеријал : Алуминиум легура : Универзален тип/RT0700 C тип1) RT0700 C Типови Драјност на дупката : Околу 56*54*44 mm/2.13*1,73 инч 2) Универзална типови на типови.76* 2,44 инчи Список за пакување : 1* Flip Board1* Cover 11* Cover 21* Sheeveitem Специфики : Употреба : Тим за реновирање : Делови на алатката за напојување Модели Број : Флип-табла Прилагодено : Номатеријал : Алуминиум-бакар легурамодел : Универзал. Тип/RT0700 C Типови Драјно растојание : Околу 56*54*44 mm/2.13*1,73 инчи на дупката Големина : околу 70*62 mm/2.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат